NTV Spor Radyo

Doğuş Yayın Kuruluşları arasında spor dünyasının yeni baştan yaratacak bir atılımla NTV Spor TV ve Radyo kanalını kurdu. Ülkemizde ilk açılan şifresiz yayın yapan tek spor kanalı olan kanal hem radyo hem TV’de yayın yapıyor. Zaten TV kanalını çoğunuz biliyorsunuz ben biraz da radyo kanalından bahsetmeye çalışacağım. Radyo kanalı kesinlikle tam anlamıyla bir spor radyosu gibi çalışıyor.
Programlar gerçekten çok güzel ve orijinal programlar bunun yanında TV kanalıyla da eş zamanlı yayın yapıyorlar. Yani TV’de ki yayın aynı anda radyoya veriliyor. Bu sayede TV’deki Spor Servisi, 7/10 gibi programları da kaçırmıyorsunuz. Özellikle Salı günü saat 14:00’da Ercan Taner ve Mert Aydın’ın sunduğu Ateş Arabalı isimli program spor tarihine varıncaya dek pek çok şeyi bulabileceğiniz türden bir program olmuş.
Ülkemizde maalesef radyo sadece müzik dinlenen bir alet sanılıyor. Ama bu yanlış radyo Televizyon ve internet yerini alana kadar sıkı bir kitle iletişim aracıydı. Bu kitle iletişimin radyo versiyonunun spor faslının hakkını NTV Spor Radyo sonuna kadar veriyor dersek yanlış bir şey söylemiş olmayız.
Bunun yanında Lig maçlarını izleyemeyenler maç saatlerinde canlı olarak radyodan maçları dinleyebilirler. Sunduğu pek çok artı ve kaliteli yayın anlayışıyla Doğan Yayın Grubu’nun en gür seslerinden biri olan radyo kanalı kesinlikle gölgede kalmayı hak etmiyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s